Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz bejutni a...

Mennyire nehéz bejutni a Corvinus kollégiumaiba?

Figyelt kérdés
Gazdálkodástudományi Kar nemzetközi gazdálkodás szakjára jelentkeznék. Onnan mennyire nehéz bekerülni elsőévesként és később a kollégiumok egyikébe, illetve melyiket ajánlanátok?
2018. márc. 17. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Tarkarétibe többnyire bekerül az összes elsőéves aztán a többség próbál onnan menekülni, mert kint van a fenében. Gólyaként csak ez az egy opció van, de a 2. szemeszterben már lehet máshova menni, viszont amennyire tudom ilyenkor elég nehéz átkerülni. Kövi évben jobbak az esélyek már mikor az új gólyák mennek a tarkába, olyankor inkább vesznek át. Tanulmányi eredménytől függ főleg meg hogy mennyire vagy aktív az egyetemi életben. Én a Kinizsibe kerültem át, ez olyan okés. Mivel a tarka után egyből ide kerültem csak erről tudok nyilatkozni :D
2018. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szociális és kollégiumi pályázatokkal nagyon tisztában vagyok mert Diákjóléti Bizottsági tag vagyok.

Szóval kérdezz nyugodtan :)

A lényeg h ne vedd készpénznek hogy biztos hogy kapsz kollégiumot, mert 2017 szeptemberében nagyon megugrottak a kollégiumi felvételi pontok.


Ezen az oldalon tudsz információhoz jutni: [link]


A jobb oldalon a letölthető dokumentumokat érdemes megnézned

2018. ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!