Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tudom megnézni, hogy az...

Hol tudom megnézni, hogy az előző években hányadik volt az, akit legutolsóként felvettek?

Figyelt kérdés

Az első helyen megjelölt sulinál nem valami jó a helyezésem, ezért kíváncsi vagyok, hogy van-e még egyáltalán esélyem bekerülni. Azt tudom, hogy az oktatási hivatalnál kell, de őszintén szólva sohasem tudtam kiigazodni azon az oldalon, többször is kerestem már, de nem találtam, hogy hányadik volt az ideiglenes sorrenden az, akit utolsóként felvettek egy osztályba.

Valaki pontosan meg tudná mondani, hogy hol is kell, esetleg egy pontos linket küldeni? Hálásan megköszönném.



2018. márc. 18. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet megnezni, de ugyis felvesznek meg vagy 50en ki fognak kb esni eloled. Amugy meg ha nem akkor fellebeztes es akkor mar tenyleg fel fognak. Nem kell ennyire izgulni en is igy voltam, mondjuk en ideiglenesben jo helyen alltam
2018. márc. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


rákeresel a sulidra, kiadja, és ott van a sor végén egy nagyító ikon, arra kattintasz, aztán onnan már meglesz:)

2018. márc. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik ez a suli ?
2018. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik tagozat ?
2018. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Uhh, köszönöm, örök hála :)


#1 Sajnos tényleg nem a legjobb a helyem, 100-ból 78 pontot viszek, de így is 70. vagyok. Fellebbezésnél meg max csak 1-2 diákot vesznek fel.. Az az egyetlen reményem, hogy borzalmasan népszerű az iskola mostanában, és aki nagyon azt akarja, hogy ide vegyék fel, megjelöli az összes szakot, hogy valamelyik csak sikerüljön. Ezért van az is, hogy az egyik osztálytársammal csak 4 pont különbség van, de máris 20 hellyel előrébb van.. :s Hát ez van.


Utolsó, Szombathelyen a Nagy Lajos Gimnázium:)

2018. márc. 19. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!