Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van bármennyi esélyem így az...

Van bármennyi esélyem így az Eötvös József Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

132 pontot vittem,de sajnos a szóbelimre nagyon kevés pontot kaptam,annak ellenére,hogy én jónak éreztem;( Így az ideiglenes listán 71.vagyok😔(14embert vesznek fel)

Az előttem lévők közül kb.(57-en)mindenki biztos helyen van egy másik tagozaton.

Reménykedjek még így ,vagy már semmi esély? (Angol haladó Nyek tagozat)

Köszönöm mindenki válaszát. 14/L



2018. márc. 20. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de nem hinném. Attól, hogy az az 57 ember biztos helyen van egy másik tagozaton lehet mind az 57 ember 1.helyre írja be azt a tagozatot, ahol te 71.vagy. Az országos egy legjobb gimnáziumának rangsorán ha 14-ből 71.vagy nem valószínű, hogy felvesznek. Lelehet pontozni a túlzott őszínteségemért
2018. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinteségedet!

Nem lenne nagy gáz ha nem vennének fel mert már bent vagyok a Karinthyban és én annak is nagyon örülök😊

2018. márc. 22. 21:56
 3/13 anonim válasza:
100%
Szia! Nagyon lepontozták a szóbelidet! A lányom 127 ponttal ment neki és két pontot vontak csak le a szóbelin. Mi a Német haladó nyek-re jelentkeztünk és a kevesebb vitt pontszámunkkal is 29. lett. Őszintén sajnálom, hogy ennyire nem voltak korrektek. Rohadt nehéz volt a szóbeli, az összes többi gimiben rendesebbek voltak. Mi talán bejutottunk volna, de a lóistáló jelleg miatt inkább a Madáchot írtuk elsőre. Sajnálom, de szerintem sem fogsz bejutni, a 71. az nagyon hátul van. Mindenesetre kívánom a legjobbakat!
2018. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!❤️A lányodnak is sok sikert!
2018. márc. 25. 22:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia, én a németes osztályt jelöltem meg, itt 22. vagyok. Miből szóbeliztél, hogy ennyire lepontoztak? Egyébként ne keseredj el, a Karinthy is az egyik legjobb gimnázium, és nyelvből jobb, mint az Eötvös, mivel nulladikban rengeteg angolod lesz, és 9. osztálytól kezdve 6 tantárgyat fogsz angolul tanulni.( ha az angol kéttan jelölted meg ) De szerintem ezt te is tudtad.😀 Nekem is a Karinthy van az első helyen, de én német kéttanra megyek. Te az Eötvöst vagy a Karinthyt raktad első helyre?
2018. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is az Eötvös német kezdőre jelentkeztem, 50. helyen vagyok de szerintem 100% hogy nem vesznek fel...
2018. ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!💕

#5/6-os :Az Eötvöst írtal elsőnek.Magyarból szóbeliztem.Akkor lehet hogy évfolyamtársak leszünk😁


#6/6 szerintem még azért reménykedhetsz én örülnék az 50.-nek😌

2018. ápr. 17. 21:49
 8/13 anonim válasza:
Felvettek?
2018. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem vettek fel de azóta kiderült hogy egy szuper évfolyam lesz úgyhogy nem bánom😁
2018. ápr. 26. 17:14
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
#3-nak üzenném, hogy csak azok hívják versenyistálónak az EJG-t, akiket nem vettek fel. ;) Kérdező, végül felvettek?
2018. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!