Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha en a 17. vagyok az ideiglen...

Ha en a 17. vagyok az ideiglenes listan de csak 14 embert vesznek arra a tagozatra akkor még van esélyem bejutni? 😓

Figyelt kérdés
Elsőnek jelöltem ez az iskolát,viszont 14.embert vesznek fel az adott tagozatra.. eddig bizakodo voltam, most viszont megijedtem igazabol, mert a tobbi 2 suliba elutasitottak..
2018. márc. 22. 19:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%

A másik két suliba azért utasítottak el, mert az elsőbe felvettek. (ideiglenes listán meg azok is ott vannak, akik nem a tiédre adták be elsődlegesen, csak több a pontjuk)

Szóval 99,999% hogy bent vagy!

2018. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Jaj koszonom szepen!!! Csak azert aggodok mert tegyuk fel valaki a 13. A listan es a masodiknak jelolte ezt az iskolat viszont amit jelolt elsonek ott a 30-dik akkor gondolom modositani fog es beirja ezt az iskolat elsonek es akkor igy nem sokan fognak kiesni elolem.. :/ roviden: aki elol van a listan, gondolom elsonek jelolte tehat marad
2018. márc. 22. 19:54
 3/20 anonim ***** válasza:
Miért módosítaná? Ahol 30. oda is jó eséllyel felveszik. Ahol meg 14. oda felveszik akkor is ha elsőnek és akkor is ha ötödiknek írja. Csak akkor nem, ha felveszik előbb jelölt iskolába. Csak akkor kell módosítani, ha más lett a sorrended,ahová szeretnél menni. Azért nem kell módosítani mert a jobban vágyottba hátrébb vagy.
2018. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Első, saját magadnak mondasz ellent. Az ideiglenes listán, ahogy a második mondatodban írod is, nindenki rajta van aki oda jelentkezett és szóbelire is behívták. Elutasítva akkor lehet, ha nem felelt meg a felvételi követelményeknek, semmiképp sem veszik fel. Ilyenkor még honnan tudnák az iskolák hogy máshová is jelentkezett és főleg hogy felvették? Tehát nem amiatg utasították el mert máshová felvették. Ez csak a végleges felvételi jegyzéknél lesz így, összekeverted.
2018. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Ettől függetlenül kérdező, tuti, hogy felvesznek, az ki van zárva, hogy mindenki elsőnek írta úgyhogy biztos bent vagy.
2018. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
En csak azt nem ertem, hogy engem miert utasitottak el a masik kettobe amikor sokkal gyengebb iskolak, mint ahol bent vagyok. Raadasul az utolsot B-tervnek jeloltem de ott is elutasitottak pedig az egy eleg gaz iskola, ahova mindenkit felvesznek.. A masodik iskolaba szobelin azt mondtak hogy nem lenne problema a felvetellel. Viszont furcsallom de nem is erdekel mert amugy is abba szeretnek menni ahova bejutottam. Es abban remenykedek hogy 3 ember kiesik elolem:D
2018. márc. 22. 20:32
 7/20 A kérdező kommentje:
Masodik kommentelo: legyen igazad, izgulok nagyon, nem szeretnek estire menni ha ez nem sikerul, raadasul gyujtobe se 😀
2018. márc. 22. 20:33
 8/20 A kérdező kommentje:
Raadasul a pontszamaim es jok lettek, a masodik iskolaban (Vik) azt mondtak hogy magasan en vagyok az egyik legjobb a felveteli alapjan tehat tudhatok valamit ha az altalam elsonek jelolt iskolaban viszont 17.vagyok a listan raadasul nem egy szar iskola:D a tobbi 2 iskolat meg nem ertem, de lehet nem is baj
2018. márc. 22. 20:36
 9/20 anonim ***** válasza:
Melyikben vagy 17.? És pontosan mit jelent hogy a másik kettőben elutasítottak?
2018. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Gundelben vagyok 17. Es a tobbi 2ben (vik,iszti) elutasitottak,ezt jelenti pontosan 😓
2018. márc. 22. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!