Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Xantusban olasz 1+4 éves...

A Xantusban olasz 1+4 éves tagozaton a 87. vagyok, mit gondoltok, van rá esélyem hogy bejussak?

Figyelt kérdés
Ez az álom iskolám, első helyen jelöltem meg. Illetve, megjelöltem további két tagozatot is, ugyanitt a Xantusban, második és harmadik helyen. De nem listáztak angol kezdőn a szintfelmérőm miatt,jól sikerült, hanem csak az angol középhaladón. Ettől függetlenül, nem változtattam a rangsoron. Tavaly olaszra a 99. helyről 110 ponttal jutott be az utolsó, nekem a 87. helyen van 122 pontom. Nagyon bizakodom. Esetleg, a 2017/2018-as tanévre meg tudja valaki mondani hogy maradtak-e betöltetlen helyek és lehetett-e indulni póteljárásban is?

2018. márc. 28. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztos felvesznek, kár idegeskednek.
2018. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást! Miből gondolod ezt egyébként? Csak statisztikailag, vagy van konkrét tapasztalatod az iskolával?

Valószínű hogy ma kikerülnek az eredmények a weboldalra.

2018. ápr. 20. 06:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is az előző évek eredményeiben reménykedem. Angol középhaladóra mennék. Remélem felvesznek. A tavalyi legutolsó előtt vagy kb. hússzal, úgyhogy van miért izgulnom.Ma kiteszik szerintetek?
2018. ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Felvettek?
2018. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen :-))) És Téged?
2018. ápr. 22. 09:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Angolra nem. Mást nem írtam be. 129 pontom volt, 130 ponttól vettek fel az angolra. Az olaszt és az oroszt nem írtam be,oda felvettek volna valszeg. Ha megkaptam volna a max. pontot szóbelire, akkor felvesznek. De csak 15-t kaptam. Meg fogjuk fellebbezni,mert annyira be akartam kerülni, hogy nagyon izgultam, nem voltam magabiztos. Flusztrált a szóbeli, megijedtem. Hátha sikerül.
2018. ápr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Írjatok gyorsan egy kérelmet, biztosan sikerülni fog! Ahogy néztem, az elmúlt években is mindig voltak be nem töltött helyek! Sikerülni fog, szurkolok :-)))
2018. ápr. 23. 06:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Köszi a biztatást.Nekem még a kezdő angolos osztály is jó lenne, úgyis hamar felfejlődnek. Ott látok szabad helyet. Nagyon szomorú voltam, amikor megláttam, hogy nem vettek fel. El is sírtam magam, annyira biztos voltam, hogy felvesznek az előző évek tapasztalataiból látva. Az is bánt, hogy még az iskolánkból is 2 éve bejutott oda egy tök link lány,aki 3-4-es tanuló volt és kb. 55 pontot írt. Én meg jeles bizonyítvánnyal nem jutok be.
2018. ápr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
MOst rakták ki a rendkívüli felvételit, kimaradt egy csomó hely!!!!!!
2018. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Köszi! Meg is néztem, de emelt matek van csak középhaladóban. Arra nem szivesen jelentkeznék. A kezdőre meg az nem mehet, aki már tanult angolt.
2018. ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!