Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a konzulensem nagyon...

Ha a konzulensem nagyon "passzív", kereshetek másikat helyette?

Figyelt kérdés

A jelenlegi konzim egyáltalán nem foglalkozik velem. Nem olvassa el, amiket küldök neki, és mikor nagy nehezen meg tudtam beszélni vele egy találkozót, azt sem tudta, milyen szakos vagyok, és hogy Ba-s vagy Ma-s. Semmit nem tudott segíteni sem, szerintem nem is érdekli az egész, pedig én imádom a témámat.


Nélküle is meg tudnám írni, de azért néha jól jönne tanács, kritika, véleményezés, javaslatok...


Lehet ilyenkor másik tanárhoz fordulni, vagy az bunkóság lenne? Szerintem fel se tűnne neki, hogy már nem jelentkezem nála.



2018. márc. 30. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet másikat keresni. A gerinces azonban az lenne, ha a váltásról őt is tájékoztatnád. Ha nem szólsz neki, az nem őt jellemzi, hanem téged.
2018. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szólnék neki nyilván, nem úgy értettem, csak arra gondoltam, hogy alapból bunkóság lenne váltani, és akkor inkább kibírom valahogy vele.
2018. márc. 30. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

Vigyázz, mert konzulens váltáshoz a tanszék engedélye is kell, és nem mindig szokták engedélyezni! Az meg aztán végképp nem úgy van, hogy te csak egyszerűen felszívódsz a jóváhagyott konzulens mellől, és odacsapódsz valaki máshoz!

Először a tanszékvezetőhöz mennék, jelezném a problémát, és megkérdezném, felkérhetnék-e valaki mást! (Ha külső konzulensről lenne szó, az természetesen más tészta, de a leírásból feltételezem, hogy a belső konzulensedről beszélsz.)

2018. márc. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából külső konzulens, és nincs tanszékünk se (interdiszciplináris MA, szóval senki nem foglalkozik velünk). De nem tudom, ez mennyit változtat a helyzeten.
2018. márc. 31. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Külső konzulens nem is szokott kötelező lenni, belső konzulens elég. A külsőt nyugodtan otthagyhatod.
2018. márc. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!