Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE BTK, szociológia szakról...

PTE BTK, szociológia szakról van valakinek tapasztalata? Mi kell oda, és kinek ajánljátok?

Figyelt kérdés
PTE, Pécsi Tudományegyetem, bölcsészkar, szociológia

2018. márc. 31. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Annak ajánlom aki szereti a kihívásokat. Ugyan is szociólógus bérrel egy igazi kihívás lesz az élet.
2018. ápr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tavaly jártam szociológiára, igaz KRE. Én megbántam és most ugyanott vagyok mint tavaly. Érdekes dolgokat lehet tanulni, és ad egy tudást, de elhelyezkedni és benne dolgozni szinte lehetetlen.

Amire van kereslet, az a statisztika része, pl elemzőnek. De mint szociológus az halott ügy. Kivéve ha nagyon jó vagy benne.


Szóval én annak ajánlom aki:

- Vágja a statisztikát (mert elemzőként van kereslet, az se nagy)

- Vagy aki komolyan akar vele foglalkozni.

De amúgy mindenkit lebeszélek. Tapasztalatból.

2018. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Még annyi, hogy én úgy hallottam, hogy Pécsen kifutóban van a szociológia oktatás! De a KRE-vel összehasonlítva jobb ott, ott külön tanszék is van.

De akkor se ajánlom. :D

2018. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!