Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A CEU-n és/vagy az IBS-en...

A CEU-n és/vagy az IBS-en milyen a nappali képzés?

Figyelt kérdés
NEM minőségre gondolok! Néztem a neten, és mindkét egyetem csak mesterképzést és doktori képzést indít (meg talán LLM-et), de a lényeg, hogy alapképzést nem. Viszont MA/MSc mellett sokan dolgoznak már az alapdiplomájukkal, CEU esetében főleg érdekel, mert ott 1,5-2 milliós tandíjak vannak, és csak költségtérítéses indul. Az érdekelne, hogy munka mellett mennyire megoldható a CEU-n és/vagy az IBS-en a nappali tagozat elvégzése (levelező nincs)?

2018. ápr. 6. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

A kérdésed több sebből vérzik.

1. A CEUn a diákok 80%-a részesül valamilyen anyagi tánogatásban. Ha nem a business szakokat nézzük, akkor van ahol még pénzt is kapnak hogy ott tanuljanak. A Business szakokon is továbbá elérhetők az ösztöndjak. Gondolom te csak a Business szakokat nézted.

2. Ha viszont csak a Business szakokat nézted, akkor azt is láthatod hogy van belőlük Part Time változat esti, hétvégi órákkal ami mellett simán tudsz dolgozni. De egyébként sokszor a Nappali tagozatos diákok is csak a hétvégi vagy esti órát tudják felvenni.

2018. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, releváns-e még, de hátha mást is érdekel.

Az IBS indít alapképzést is, az MSc-s órák pedig délután/este vannak, így azt akár össze is lehet egyeztetni munkával, míg a BA-nál esélytelen.

2019. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!