Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a Magiszter...

Milyen iskola a Magiszter Alapítványi? Szolnok/Debrecen mind a kettő érdekel

Figyelt kérdés
Nehéz? Az érettségi milyen tudom, hogy az írásbeli mindenhol ugyanaz.

2018. ápr. 6. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami nagynevű iskola, sok kisebbségivel, trehány tanárokkal.(Tisztelet a kivételeknek)
2018. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Kedves Kérdező. A Magiszter egy olyan iskola, ami nagyon laza. Ahol nem. A diák ha nem a tanár késik. Sajnos nem vicc. A Tanárok egy folytában csak egyet hajtogatnak :Fizesd be a cseket (80.000 huf) és akkor minden jó lesz! Lehet majd puskázni is!! Bezzeg amikor eljőt a írásbeli vizsga.. Semmi puskázás nem lehetett :D.. Nekem anyiban volt a szerencsém hogy, nem hittem a tanároknak és minden nap tanultam. A szóbeli már könyebb volt. Ha oda mentél "tanulni,, légy olyan mint én. Ne vedd be a tanároknak a meséit! Mert te is úgy jársz, mint akik nem tanultak és megbuktak!
2019. jan. 14. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A Magiszterben magadra vagy utalva, a tanárok nem fognak törődni a gondjaiddal, sem azzal hogy megtanítsák az érettségihez szükséges dolgokat. Állandóan elmaradnak az órák, jobb esetben is fél órás késéssel vannak megtartva. Nagyon gyakran fölöslegesen jövünk be az iskolába, mert sehol senki és csak tárjuk a szánk hogy mi lesz így év végén. Érettségi előtt 1 héttel még mindig nem kaptuk meg a magyar szóbeli tételeket!!!! Az egyetlen amivel törődnek egész évben, az az hogy fizesd be a csekket és hogy milyen szalagtűzőt tartsanak. Egy biztos, ide csak végső esetben érdemes jönni, és csakis olyan diákoknak, akik nem terveznek bárhová is továbbtanulni az érettségi után. Legalább az osztály tűrhető, más iskolákhoz képest....
2019. ápr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Magiszterben teljesen magadra vagy utalva, a tanárok nem törődnek a gondjaiddal, sem azzal hogy megtanítsák az érettségihez fontos dolgokat. Nagyon gyakran az órák sincsenek megtartva, jobb esetben is csak 30 perc késéssel a tanár részéről. Sokszor fölöslegesen jövünk be, mert sehol senki és csak tátjuk a szánk hogy mi lesz így év végén. Az egyetlen amivel törődnek, hogy fizesd be a csekket azonnal és hogy milyen szalagtűzőt csináljanak. A magyar szóbeli tételeket az érettségi előtt 1 héttel még mindig nem kaptuk meg!!! Egy biztos, ide csak az jöjjön tanulni, akinek nem fontos hogy hogy sikerül az érettségije, és az hogy valamilyen tantárgyból emeltet tegyen. Legalább az osztály tűrhető, más iskolákhoz képest, mert legtöbben azon vannak hogy legyünk túl az egészen és felejtsük már el egymást...
2019. ápr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!