Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudnátok ajánlani Debrecen...

Tudnátok ajánlani Debrecen vagy Szolnok környékén, akik jó SZTK urológusokat akik nem csak teljes metélést végeznek?

Figyelt kérdés

Egy kisebb fitymaszűkületem van, csak merevedéskor zavaró, de szeretném megműttetni lehetőleg úgy hogy ne teljes körülmetélés legyen! Ma voltam a helyi korháznál és azt mondták ők nem vállalják, menjek el Szolnokra vagy Debrecenbe. Tudnátok ajánlani akik nem teljes körülmetélést végeznek? És lehetőleg nem magándoktor.

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. jún. 13. 15:15
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elírtam a kérdést!

Tudnátok ajánlani Debrecen vagy Szolnok környékén jó SZTK urológusokat, akik nem csak teljes metélést végeznek?

2017. jún. 13. 15:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Debrecenben a Kenézyben elég jó urológusok vannak, szerintem ők meg tudják csinálni.
2017. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanazok az urológusok vannak mindegyik kórházban Debrecenben, és mindenki metél, szóval esélytelen.
2017. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szolnokról valaki?
2017. jún. 16. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!