Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan mondjam meg anyának,...

Hogyan mondjam meg anyának, hogy megbuktam előző félévben, egyetemen?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 01:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Képzeld anya elég nehéz volt ez az XY tárgy és hát emiatt úgy fest csúszni fogok...

Ha meg nem csúszol tök felesleges elmondani. Ha csúszol akkor is csak azért, hogy tudják mikor kell menni a diplomaosztódra.

2018. ápr. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A színvonalas felsőoktatásban gyakori a bukás!Ne szégyeld elmondani,de azért iparkodjál!
2018. ápr. 8. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon ki fog akadni, mert azt mondtam neki, hogy megvan, mert azt hittem, lesz még alkalmam vizsgázni belőle
2018. ápr. 8. 05:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért lett fontos most, hogy elmondd neki?
2018. ápr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, anya, hogy hazudtam erről, de az hittem, még ki tudom javítani, de már nem volt lehetőség rá, hogy még egyszer megpróbáljam.
2018. ápr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd akkor azt mondod hogy ebben a félévben buktál és kész... 2 hónapot kibírsz szerintem :)
2018. ápr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!