Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen lesz a kilencedik osztály?

Milyen lesz a kilencedik osztály?

Figyelt kérdés
egy közepesen erős gimnáziumban mennyivel lesz több tananyag mint általánosban? a tanárok mennyire elnézőek? vagy ezt is egyéne válogatja mitn általánosban?

2018. ápr. 9. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy mondod.
2018. ápr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, milyen erős általánosba jártál. Sokan rontanak, én pl elég sokat, mivel gyenge suliba jártam, hozzá voltam szokva, hogy semmi tanulással is 5-öst kapok. Na hát ez gimiben nem így van, de egy közepes erősségű egy átlagos diáknak bőven vállalható. Attól meg nem kell megijedni, ha rontasz egy vagy akár két jegyet első évben, fel kell venni a tempót.
2018. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi ment a zöld kéz.

igen azt tapasztalom magam,on hogy semmi tanulással 5-t kapok kivéve a verseket meg az ilyenm magyar idiótaságokat na abbol kb hármas vagyok mert verset hát azt tanulni kell... mármint kéne :D

2018. ápr. 9. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én személyes tapasztalatom nagyon pozitív volt. Én egy nem túl gyerekközpontú általánosba jártam, és nagy megkönnyebbülés volt a gimi. természetesen változó arányban, de alapjában véve javítottam általánoshoz képest. Sokkal jobban élvezem a gimit. Ráadásul az osztályközösség sokkal jobb mint általánosban. A tanárokkal is jobban szót értek. Kicsit sajnálom is, hogy már csak 1 év van vissza 😔
2018. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
88%
Ez mindenhol más. Én anno egy olyan gimnáziumba jelentkeztem, amiről mindenki azt állította, hogy semmit sem kell tanulni, teljesen laza, és hogy itt a városban a legjobb és a legösszetartóbb a közösség. Nos, nincs olyan nap, hogy ne kellene tanulni, minden héten beadandók, van hogy nyolc órából hét dolgozat, és egyáltalán nem kérdezik meg, hogy tudtál-e előző este hét különböző tantárgyra tanulni, de alap elvárás, hogy szakkörökre is járj emellett. A diákokról meg ne is beszéljünk, ennél széthullóbb és önzőbb közösséggel még nem találkoztam, szóval röviden.. semmit sem érnek a pletykák, vagy az hogy az iskolát milyennek tüntetik fel, hogy mit mondanak mire számíts, ez szerintem ott alakul majd ki, és minden iskolában más, de nehezebb lesz mint az általános, és a tanárok is egészen mások lesznek.
2018. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!