Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 21 éves vagyok,3 éve nem...

21 éves vagyok,3 éve nem járok a középiskolámba. Miért röhög rajtam mai napig az összes középiskolai tanárom?

Figyelt kérdés

Nem vicc, ahányszor meglátnak röhögnek. Nem, nem beképzelem. Annyira rosszul esik, hogy elmondhatatlan. Egyiknek köszöntem a buszemgben és nem is köszönt vissza.

Tudhatják a jegyeimet az egyetemen????


2018. ápr. 10. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg keress fel egy pszichiátert, szerintem már az előző kérdésednél is javasoltuk.
2018. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy nem beképzelem, mi ez a pszichiáter. Jó párnak ott tanít a férje, felesége, illetve egy kolléfájuknis az egyetemen. Mivel kis város.

Valamint leitattak a. banketton, és kicsit beszólogatós kedvemben voltam.


Nem kell pszichiáter, tényleg ezt csináljàk. De nem kell elhinni

2018. ápr. 10. 23:07
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Sok esetben tudnának gyógyszerrel segíteni. Sokkal nyugodtabban élhetnél, meg a hozzátartozóid is.
2018. ápr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elmebeteg
2018. ápr. 10. 23:12
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem körülötted forog a világ, hogy a tanárjaid állandóan rólad beszéljenek 2 évvel az érettségi után (ehhez nagyot kellett volna alakítanod).

A megállóban csak szimplán jókedvük van a tanárjaidnak. Rólad meg már azt sem tudják, hogy ki vagy.


Off: Ezentúl ha én is meglátlak a buszmegállóban akkor nevetni fogok rajtad. :)

2018. ápr. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
A baj az, hogy észre sem veszed, hogy üldözési mániád van. Nincs betegségtudatod. Mutasd meg ezt és a többi kérdésed is egy hozzád közelállónak és engedd, hogy segítséget keressenek neked. Nagy a baj.
2018. ápr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Elég nagyot alakítottam, sajnos.

Azt mondtam, hogy nem jártamatekra, mégis ötös lett. Meg soha többet az iskola közelébe nem megyek stb. Az egyik tanár hallotta is

2018. ápr. 11. 08:54
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Benned nyilván élénken él az esemény emléke. De őket ez biztosan nem érdekli már. Senkit sem, igazából. Évek teltek el, élik az életüket. Akárhogy is gondolod, ennyire nem érdeklődnek irántad az emberek. Avató után egy hèttel már senkinek eszébe sem jutott ez. Az egyetemi jegyeid meg végképp hidegen hagyják őket. Megvan a maguk élete, azzal foglalkoznak.
2018. ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azért még rá egy évre is emlegettek.

Nem beképzelem ezt a röhögést, mégegyszer. Nagyon úgy néz ki, hogy ők még foglalkoznak velem

2018. ápr. 11. 11:23
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

Legközelebb kérdezd meg hogy : Min tetszik nevetni?

S akkor majd válaszol,te meg megnyugszol.

2018. ápr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!