Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kötelező a NETFIT-es felmérése...

Kötelező a NETFIT-es felméréseket elvégezni?

Figyelt kérdés

Félre ne értsetek, nem lázadni szeretnék. De nem tartom fairnek ezt az egészet. Milyen alapon kéne tajekoztatast adnom a fizikai állapotomról?

A kérdés nem is engem érint. Nekem mennek a feladatok. De van egy picit ducibb lany osztalytarsam, akinek nem. A tanar állandóan szívózik vele, lejáratja. Nem mondhatja azt, hogy nem vagyok megcsinalni?

Köszönöm a válaszokat!


2018. ápr. 12. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy nem akarod magadra vállalni, ami érthető is, de ez egy anonim oldal, senki nem tud semmit.


Mellesleg a kérdésre is válaszolva szerintem semmi értelme nincsen ellenezni bármi ilyet is. Ha ducibb vagy, ducibb bárki, akkor nem várja el tőle senki, hogy az átlaghoz közeli, hasonló módon teljesítse a Netfit felmérést. Ezt mindenki tudja.


Ezáltal nem hiszem, hogy ezen pattogni kéne. Diétázni esetleg lehet, de sokszor nem az egyénen múlik.

2018. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg kellene tagadnia. Meg az is milyen már, hogy dolgozatot íratnak, meg feleltetnek. Mégis milyen alapon mérik fel a tudásod? Az magánügy!
2018. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem nincsen bajom a fizikumommal, 16 éves 180 centi magas 72kgos emberke vagyok. Tudom hogy anonim, ezert sem lenne ertelme mast mondani, mert mind1.


A masodik hozzaszolonak:

Az ilyen embereket utallom! Sajnalom, ez igy van es kessz. Miert kell cinikusan es lenezoen hozzaszolni. Biztos kissebsegi komplexusod van, es itt eled ki magad. Gratulalok...

2018. ápr. 12. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!