Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozat help! Nagyon...

Szakdolgozat help! Nagyon lassan halad a kérdőív kitöltése, lenne tippetek, hogy esetleg hol tudnám még megosztani?

Figyelt kérdés
Facebook nem igazán vált be...Próbálkoztam internetes fórumokkal is de ott se jött össze túl sok...Más ötletem nagyon nincs.. Medencékkel kapcsolatos a kérdőív. Köszönöm!

2018. ápr. 22. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
No offense, de nem csodálom. Egyrészt nagyon kevés ember az, akit ez érdekel, nem sok embernek van medencéje. Másrészt a target demographic egy idősebb generáció, valószínűleg dolgoznak is, nem igazán azzal töltik az idejüket, hogy kérdíveket töltenek ki. Harmadrészt van benne vagy 3 nyitott kérdés. Nem tudom, ki tanított neked metodológiát, de egy internetes kérdőívben a nyitott kérdések adják a legjobb okot, hogy minél hamarabb megnyomásra kerüljön az X. Ezek közül tiszta agyamentek is vannak, "milyen medencefajtákat ismer," hát TUDJA A FRÁSZ, az ember nem akarja saját magát tudatlannak feltüntetni, jóhogy inkább bezárja. Aztán megkérdezed, volt-e medencém, modnom, hogy nem, erre azt akarod, hogy ÍRJAM LE, milyen fajta volt. NEM. "Miért választana/nem választana acél medencét?" itt is az látszik, hogy megtudod a kérdőívből, hogy fogalma sincs róla az embernek, miről van szó, de te azt akarod, hogy ÍRJON róla. Javaslom, hogy vizsgáld felül a kérdőívet, hagyd a kvalitatív szempontokat a francba, legyen minél egyszerűbb és érdekesebb, amiből még tudsz elemzést csinálni.
2018. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
85%
Írtad, hogy a Facebook nem vált be... Saját profilról osztottad, vagy máshol? Mert ha még nem próbáltad, a Pesten Hallottam csopit mindenképpen ajánlanám, ott mindenféle ember van😁
2018. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!