Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ebben a...

Mit tudok tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Utolsó félévemben járok alapképzésen, a szakdogámat írom egy cégről, ahol gyakornokként dolgozom részmunkaidőben. Már hónapokkal ezelőtt leadtam a szakdoga témavázlatomat, amit a külső konzulensem aláírt, jóváhagyott. A témavázlatban többek között szerepel a cég rövid bemutatása és az, hogy kérdőívet fogok a dolgozók közt kiosztani és a válaszokat majd elemzem.

Időközben áthelyezték egy másik országba a külső konzulensemet, így egy másik kollégám vette át a pozícióját, aki szerint az iroda vezetőjének is jóvá kell hagynia a szakdolgozatomat és ezért értesítette őt. Az irodavezető szerint ezek túl bizalmas infók, amiket bele akarnék írni a szakdogába, ezért ő nem szeretné jóváhagyni nekem, se azt hogy a kérdőíves felmérést végigcsináljam. Hiába mutattam, hogy ezt már a cég nevében jóváhagyta a külső konzulensem és hogy titkosítást is tudunk kérni, ez se érdekli őket. Most még megy a huzavona erről, de közben félek, hogy kifutok az időből, egy hónap múlva legkésőbb le kell adnom a szakdogát. Nem tudom, hogy mit lehetne a helyzetemben tenni, hogy be tudjam fejezni időben a szakdogámat és a benne levő kérdőíves kutatásomat.



2018. ápr. 16. 21:29
 1/1 anonim válasza:
Szerintem sajnos sokat nem tudsz tenni. Remélem sikerül meggyőznöd, hogy megírhasd a szakdolgozatod. :(
2018. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!