Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti az érettségi vizsgát...

Ti az érettségi vizsgát magatoktól töltöttétek ki?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg, hogy a tanárok segítettek-e vagy a gyerekek súgtak? Esetleg valami puskázás?

2018. ápr. 23. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ááá végig ment a duma. aki mellettemült, másik padsorban, végig kérdezgetett, mondtam is neki, de mikor én kérdeztem egyet, akkor persze nem érdekelte..


viszont angol emelten pedig már kétoldalúan súgtunk. puskát nem érdemes, mert ha lebuksz, akkor nagy baj lehet. bezsélni lehet, a tanár is nézett minket, de persze ők is azt szeretnék, hogy minél jobb eredmények szülessenek

2018. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én egy "erős" gimibe jártam Budapesten. Nálunk nagyon nagy szigor volt. Volt akit ki is küldtek, mert beszélgetett.

Úgy tűnik, hogy akkor ez is tanár és iskola függő...

2018. ápr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!