Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek meg tudom majd...

Szerintetek meg tudom majd állni a helyem vegyészmérnökin? .

Figyelt kérdés

Idén érettségizek és a célom BME-vegyészmérnöki. Kémiából emeltezek, az kb olyan 80-90% körül sikerülhet (két hónappal ezelőtt 81% próbát írtam), matek pedig olyan 90-95% között, viszont ez csak közép. Fizikából nem is érettségizem, de mindig is 5-ös voltam, amíg volt fizikánk, 12-be már sajnos nem. Szeretem mindegyik tantárgyat, de nagyon félek, hogy a matek és fizika tudásom hiányos lesz és nehéz lesz behozni, esetleg kibukhatok.

A pontjaim úgy néz ki meg lesznek olyan 440-50 körül, ha minden összejön .(1emelt+felsőfokú angol nyelvvizsga) A nyáron pedig elkezdem majd különtanárral az analízist (deriválás, integrálás..)

Ha valaki tudja legyen szíves megírni, hogy ez így elegendő lesz-e az elején, mennyire húzós az első két félév? Bármi tanácsot szívesen várok. ;)



2018. ápr. 19. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pont a félelmeid miatt találták ki a BME alpha-t és a kémszámtábort. A tavalyi táborról találtam anyagot, remélhetőleg idén is lesz.

[link]

[link]

2018. ápr. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem simán jól fogsz teljesíteni így is. Most vagyok második féléves, az a2 ugye már olyan, amit korábban nem vettem középiakolában. Az anyag maga érthető így is, a zh mondjuk szar. Szerintem nem szükséges nyáron külön tanulnod rá. Van egy jó középszintű tudásod, akkor simán megtanulod egy félév alatt. Nem azt mondodm, segített az emelt, de ne parázz.
2018. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!