Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek a József Attila...

Felvettek a József Attila Gimnáziumba (bp). Tudnátok róla mondani pár dolgot?

Figyelt kérdés
Milyen maga az iskola, a közösség (tudom ez változik az osztályokban de úgy átlagban). Franciát oktató tanárokról tudtok e valamit?

2018. ápr. 23. 20:46
 1/1 anonim válasza:

Én nagyon szeretem a sulit. Szerencsére az osztályközösség nagyon erős (bár tudok osztályról ahol annyira nem). A suli közössége tök rendben van, nyilván mindenféle alak megfordul, de összességében semmi gond az egésszel. Én tényleg szeretek bejárni.


A tanár is változók, bár véleményem szerint a nyelvtanárok kiemelkedőek,és tudnak tanítani. Ha odateszed magad és nem csak lébecolsz, gyorsan összetudsz szedni egy biztos tudást.


Ha esetleg bármi kérdésed lenne, írj nyugodtan


egy - már nem sokáig - gólya xx

2018. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!