Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esélyem van bejutni az...

Mennyi esélyem van bejutni az ELTE jogi karára?

Figyelt kérdés
Fizetősre fogok menni, tavalyi ponthatár 383 volt, nekem valószínűleg 420 körüli pontom lesz. Nyugodjak meg, viszonylag dőljek hátra vagy ez egyáltalán nem annyira laza ezzel a ponttal

2018. ápr. 28. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
420 körülivel elég lazának tűnik. Meg egyébként is, min segít ha stresszelsz? Ha jogásznak készülsz egyébként sem árt, ha gyakorolsz higgadtnak maradni. Egyetem majd úgyis elég kemény lesz, elég lesz majd akkor a feszítettség...
2018. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Viccelsz? Jogon kettes tanulókat felvesznek! Nem kérdés, hogy van esélyed!


Többek közt az ilyen szintű presztízsvesztés miatt (minden szrt felvesznek oda) ábrándultam ki az egészből......

2018. ápr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Szinte biztos bekerülsz, sok éve nem volt 400 pont fölött. Viszont az ELTE nem arról híres hogy átvennék a nebulókat államira, ráadásul szharrá szívatják a diákokat, miközben már csak a neve nagy az intézménynek, érdemből sokat veszített az utóbbi években. Én pont emiatt ábrándultam ki a suliból, csak gondoltam megosztom (mert anno én is nagyon ide akartam bekerülni és végül örülök, hogy nem így lett). Persze attól még sok sikert, lehet neked meg se fog kottyanni és élvezni is fogod.
2018. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ezzel a pontszámmal biztosan fel fognak venni, fizetősre valóban szinten mindenkit felvesznek, az már más kérdés, hogy nagy részük csúszik vagy éppen el sem végzi mert kibukik, mivel nem sikerülnek a vizsgái, sokan átmennek más karra, szakra stb. Akit olyan 450 körüli ponttal vagy annál magasabbal vesznek fel az esetek nagy többségében (persze van kivétel) el is szokta végezni, azért a pontszám nagyban tükrözi a hallgató képességét, kitartását, tanulni tudását, amire nagy szükséged lesz itt! Sok sikert! :)
2018. máj. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Osztályunkból, hogy lehet, hogy apuci BMW X6-ával villogó kettes tanuló már harmadéves akkor? Aki világéletében egy link alak volt...

Az hogy lehet, hogy az osztály r****ca már harmadéves? Állandóan csak a külsejével van elfoglalva, most is szolizik és kondizik, de azt mondta alig tanul és simán átmegy a vizsgákon...azt mondta, elég mellébeszélni, a vizsgákon amúgy is pofára megy az osztályzás!


Tényleg nem értem! Orvosin meg 12 éven keresztül SZÍNÖTÖS TANULÓ bukik ki! Ezt nem értem! Valaki magyarázza már el az Isten szerelmére ez hogy lehet????

Tényleg megfordult a világ!

2018. máj. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg akiről te beszélsz nem az ELTE jogra jár, egyetemek között is vannak eléggé nagy különbségek illetve állítani, mondani barmiről bármit lehet, hogy ő így-úgy nem tanul, mert dehogynem tanul csak maximum nem vallja be, az már úgy nem lenne túl menő, nem? :)

Az orvosi nehéz, valóban,baráti körömben is többen végzik/végezték de nekik nincs illetve nem volt különösebb problémájuk, tanultak szorgalmasan, kitartóan hozzátársult ésszel, szóval 6 év alatt azt is el lehet végezni gond nélkül, minden hozzáállás kérdése :)

2018. máj. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ne magyarázd be! Kettes tanulókról van szó! Link alakok.
2018. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok neked semmit bemagyarázni, csak nyilván aki oda is jár és ismeri az évfolyamokat hitelesebb információval tud szolgálni mint te, aki feltételezem nem joghallgató az ELTE-n illetve van talán 1 vagy 2 ismerőse a karról. :)
2018. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!