Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A HÖK-öt le tudom fizetni?

A HÖK-öt le tudom fizetni?

Figyelt kérdés
Kollégiumi elhelyezéssel kapcsolatban, ha mondjuk a "zsebébe nyomnék" egy huszast annak aki ezzel foglalkozik, el tudja intézni hogy betesz abba a koliba amibe szeretném?

2018. máj. 2. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Simán elképzelhető, Mondjuk lehet, hogy egy szopással is beéri.
2018. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
sajnoa igen
2018. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
66%
Én úgy gondolom, hogy egy HÖK-ösre annyi speciális kívánság jut, hogy vagy azért nem fogsz sikerrel járni, mert nem vesztegethető meg, vagy azért, mert mire oda jutsz, már minden mutyira való lehetőségét megvette más.
2018. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Kari Kollégiumi Felvételi Bizottsági titkárként mondom, hogy erre nincs lehetőség, mert elektronikus nyilvántartás van. Kizárólag év közben adódhat olyan helyzet, hogy valaki kiköltözik, és ha pont ilyenkor írsz a Bizottsági elnöknek, akkor fel tud venni az adott ciklusra, azonban ha kevés a pontod jó eséllyel a tanév végén ismételten ilyen szituba keveredsz.
2018. máj. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Ja és a koli felvételt nem a HÖK intézi, hanem a Kollégiumi Bizottságok... Legalábbis Szegeden. De ha jól sejtem ez a többi képzőhelyen is így van.


P.S.: Álmodok egy világról, ahol a HÖK nem közutálat tárgya, és nem nézik köcsög, korrupt embereknek. Persze ez nyilván csak álom marad mindaddig, amíg a HÖK 5%-a indokolja ezt a feltételezést, és a maradék 95% meg eközben eltűri, hogy őket is szidják.. :)

2018. máj. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem közutálat tárgya, nem is nézem köcsög embereknek, csak elgondolkoztam hogy lehetséges e ilyen, valamint nálunk ők intézik a kollégiumi ügyeket.

Még ha lehetséges lenne a lefizetés sem tenném meg, mert nincs erre pénzem.

2018. máj. 6. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!