Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zalaegerszeg Munkácsy Mihály...

Dani0628 kérdése:

Zalaegerszeg Munkácsy Mihály szakgimnáziumról vélemény?

Figyelt kérdés
Közösség, tanárok milyenek? Mennyire erős iskola?

2018. máj. 2. 21:21
 1/6 anonim válasza:
Hát attól függ mihez képest ,a szakgimi részről tudok nyilatkozni: érettségi tantárgyakból meg tanítják amit meg kell nem kérnek eget rengetően sokat de azért kell tanulni, szakmain úgy szint(Szakmain hatalmason jó a légkör én személy szerint ezt kedvelem legjobban, mivel ilyenkor járunk szakmak kiállításokra is és végre azt csinálhatod amit szeretnél dolgozni),A tanárok jó fejek segítőkészek bár van egy kettő érdekes de ritka ahol nincs(Persze azok akik a többiről nem tudok nyilatkozni)Hát a közösség ez a legrizikósabb, olyan vegyes se nem iszonyatosan rossznak nem mondanám se nem jónak.
2018. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ! Egyébként most fogok fodrásznak menni :D Igen, fiúként.. :D Félek is, hogy én leszek egyedül fiú az osztályból ':D
2018. máj. 4. 20:46
 3/6 anonim válasza:
Nem tudom, hogy most hogyan lesz de a mostani és az ez előtti tanévben is összevont osztályt indítottak fele szépész fele gépész
2018. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor jó :D Köszi

Te Munkácsys vagy ugye? Hányadik osztály? :D

2018. máj. 4. 21:18
 5/6 Martin12345678910 válasza:

Szia!

Én is Munkácsys vagyok,és nekem bejön a suli :)

2018. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó :D
2018. máj. 15. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!