Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 8. keruleti Vorosmarty...

A 8. keruleti Vorosmarty Gimnaziumba megyek. Jarjak kulon angol tanarhoz? Azt hallottam hogy a nyelvoktatas nem a legerosebb.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 26. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen szinten vagy. Fogtok írni hamarosan egy angol szintfelmérőt, ami alapján ketté bontják az osztályt kezdő és haladó angolra. Kezdőbe kerül az osztály fele, így lesz aki szó szerint semmit sen tud és az is aki már tanul 5 éve csak mégis gyengébbet ír. Ők a Hi, I am-től kezdik heti 3 órában ugye. A haladó csoportban is általában van minden, a sima általánosból jövő, a tagozatos általánosból jövő stb. Így van aki A2-es van aki B1-es és van aki már B2-es szinten van. A hivatalos gimis kilencedikes tananyag A2-es szintről kezdődik, nem csak itt, hanem a legtöbb gimiben, ahol nem írták felvételikor ennek ellenkezőjét. Ez általában valamelyik angol könyv pre-intermediate könyve, ami annak aki már tud alapfokon pláne középfokon nagyon unalmas. Hát ez a helyzet.
2018. ápr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a reszletes valaszt:))
2018. ápr. 26. 19:24
 3/7 anonim válasza:
Kérdező melyik tagra mész?
2018. ápr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Media
2018. ápr. 27. 15:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyik iskolaban sem fognak megtanitani angolul. Onszorgalom is kell hozza.
2018. ápr. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor aki nem tanult egyáltalán angolt, mit tud csinálni ezen a szintfelmérőn?

Írták felvételi értesítőn, hogy írjunk mailt, ha nem tanultam.. ez azt jelenti, hogy nekem nem kell írnom?

2018. ápr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, akkor automatikusan a kezdő angolba kerülsz.
2018. ápr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!