Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakközépiskolákban hogyan...

Szakközépiskolákban hogyan működik ez? Megoldható így? 18/f

Figyelt kérdés

Ha pl. leérettségizek egy 4 éves szak végén, meglesz az érettségim, a szakpapírom is, akkor szeptembertől elkezdhetek ugyanott egy másik szakot, ami nem érettségivel végződő szak?

(pl eddig villanyszerelést tanultam, leérettségiztem.... akkor most szeptembertől elkezdhetem ugyanott elölről, csak autószerelést tanulnák (3 éves szak, a végén szakvizsga van, érettségi nincs)?



2018. máj. 6. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:

biztos nem 2 éves az a szak?

egyébként igen

2018. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elkezdheted, de az is lehet, hogy csak egy másik iskolában estin, mert már ugye, nem vagy tanköteles korú. De nem tanulnák, hanem tanulnék. Bocs.
2018. máj. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ne
2018. szept. 13. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De kérdezd meg

a suliban

2018. szept. 13. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!