Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valakinek megvannak a társadal...

Valakinek megvannak a társadalomismeret tételek?

Figyelt kérdés

Társadalomismeretből fogok emelt szintű érettségit tenni. A tanárom készített fel rá, viszont elég rosszul. Ugyebár az emelt szint túlmutat a középszint követelményein, tudományosabb a jellege és nem lehet könyvből megtanulni. A tanárom egy könyvet adott hogy az elég lesz, és minden benne van. Ez nem így van...

Rám tört a pánik, mert igaz hogy az írásbelihez tudom a megfelelő dolgokat, de a szóbelihez nincsenek meg a tételeim és nem tudom sehogyan sem kidolgozni.

Ha valakinek megvannak akár középszinten vagy bármilyen formában a társadalomismeret tételei, ha nagyon szépen kérem segítene nekem és át tudná küldeni? Privátban megadnám az e-mail címemet is!

Megköszönöm az önzetlen segítségét ha valaki segítene nekem!



2018. máj. 6. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

"az írásbelihez tudom a megfelelő dolgokat"?

Honnan?


Az írásbelire meg a szóbelire kb. ugyan azt kell tudni.


Tételek nincsenek kiadva. Témakörök listáját adják ki, de az kb. olyan, de az kb. minden. A tételeket előre nem adják ki, a vizsgán húzol és ott fogsz vele szembesülni, h micsoda.


Idegeskedni meg kár. Olyan feladatok szoktak lenni, amire sok esetbe készülni se lehet. Mivel beláthatatlan az anyag, nincs konkrét köny így kb. bármit kérdezhetnek, ha szerencséd van akkor éppen tudni is fogod, ha nincs akkor nem. Ha meg nem sikerül, akkor októberbe vagy jövő májusba ismét megpróbálhatod.


Amúgy mit lehet erre a tárgyra tanárral készülni? Mit tud a tanár adni, amit magadtól nem tudsz megtanulni, megkeresni?

2018. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az interneten nem volt meg minden, vért izzadtunk mire összekapartuk az összes A és B tételt, de mindenütt hiányok voltak. Van, amit az interneten sem találtunk meg. Azonban megvannak már a tételek, sikerült beszereznem valakitől. Mikor elolvastam mit tartalmaznak, akkor jöttem rá hogy rengeteg adat amit az interneten találtam hibás. Tehát ezért is van szükség egy tanárra... De én azt tanácsolom mindenkinek aki majd társadalomismeretből emelt szintet tervez letenni a jövőben, hogy ne keressen tanárt hozzá. Nem ajánlom... szerezze be a tételeket valakitől valamilyen úton-módon és tanulja meg. Jobban jár vele.
2018. máj. 14. 20:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Viszont ha valaki mindenképpen tanárt szeretne ehhez, akkor győződjön meg 100%-ig arról, hogy az a tanár rendesen le is adja neki azt a tudást amire szüksége van.
2018. máj. 14. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!