Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy lehettem akkora hülye,...

Hogy lehettem akkora hülye, hogy arra az egyetemre megyek, amire anyámék erőltettek, hogy még 4 év pokol legyen?

Figyelt kérdés

Sajnos engem nagyon ki tudnak készíteni, zsarolni. Ki akartak dobni, megzsaroltak, bögött anyám, hogy idejöjjek, vagy ballagás után kiraktak volna és mehetek közmunkára...

Amit meg azóta művelnek...


2018. máj. 6. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Melyik egyetem, milyen szak?

Szerintem ne hagyd magad, mert tényleg lesz 3-4 szar éved, amit utólah megbánsz.


Még lehet sorrendet módosítani, vagy nemet mondani...

2018. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már odajárok.

BGE

2018. máj. 6. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem tetszik ott az egyetem akkor hagyd ott.

Menj el munkat keresni, kezdj el dolgozni es berelj ki magadnak egy alberletet. Ezalatt az ido alatt kezdj el tanulni, es kovetkezo evben jelentkezz arra az egyetemre es arra a szakra, amire te akartal volna menni

2018. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha egyetemre jársz, akkor felnőtt vagy, tehát eldöntheted, hogy saját lábra állsz, eltartod magad, és akkor azt csinálsz, amit akarsz. Én először dolgoztam, utána tanultam, tehát senki nem szólt bele.
2018. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kötelező valamilyen egyetemet csinálni. Ha másikra akarsz menni, akkor jelentkezz másikra, és fogadtasd el a szüleiddel.
2018. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!