Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén érettségizők, mennyit...

Idén érettségizők, mennyit tanultatok? Én semmit.

Figyelt kérdés
órán viszont figyelgettem

2018. máj. 6. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Matektol felek nagyon, tobbi mar meg van😀
2018. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
matektól én is fosok. kéne egy 70% legalább :c
2018. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Matekból remélem meglesz a 25%, a többi nem nagy dolog. Az irodalomban remélem novella elemzés lesz, mert az jobban megy mint a vers. A töri miatt pedig egyáltalán nem aggódom.
2018. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni nem igazán tanultam. A régi érettségiket írtam újra. Tény, hogy magyarból csak háromra futotta, de azért emelt töriből 16-ot és emelt angolból 22-őt megírtam.
2018. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
helyes döntés volt...
2018. máj. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Én sokat, féltem hogy nem fog menni. :D

De a magyar egész jól ment ma.

2018. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Semmit nem tanultam az érettségire.

Nem is baj, kár lett volna, magyarból ma az összes feladat olyan volt, hogy hiába tanultál volna, nem tudtál volna erre felkészülni. Kisujjból kirázta az egész osztály nálunk.

2018. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Töri esszéktől parázom, szóval igyekszem átnézni mindent ami a követelményrendszerben van. Magyar nem volt vészes, matekot szeretem, ezekre úgy külön nem tanultam, csak gyakorlogattam korábbi érettségiket.
2018. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintetek az gáz, ha ellene érveltem, nem mellette?
2018. máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, az Eduline megkérdezett egy tanárt, ő a következőt mondta:

“a feladat utasításai szerint a vizsgázóknak figyelniük kell arra, hogy válaszukban alapvetően az új típusú szokások mellett érveljenek. Ugyanakkor a feladat meghagyja azt is, hogy akár elutasító érveket is felsoroljanak, de csak miután az új szokás(ok) melletti érveiket megfogalmazták.”

2018. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!