Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Szinyei...

Timiandi kérdése:

Mi a véleményetek a Szinyei Merse Pál gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Nézegettem véleményeket, de nagyon megosztó. Régen nagyon sokan utálták az iskolát, mostanában elméletileg feltörekvőben van. Mit gondoltok? Melyik nyelvet tanítják a legjobban?

2018. máj. 13. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Veszélyes hely, ha nem vigyázol buszbalesetet szenvedhetsz Veronában.
2018. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Kedves válaszoló! Te mit gondolsz magadról, hogy ezzel poénkodsz meg riogatsz itt embereket. Tudod milyen kib@aszott nehéz volt ez át élni és valahogy egy minimálisan is túllépni rajta vagy feldolgozni? Ennyi empátia és emberség sem szorult beléd te ostoba? Rohadj meg ahol vagy!
2019. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szerettem.



2011-ben érettségiztem. Arról az időről tudok írni.



Nagyon jó iskola, színvonalas az oktatás, évente rendeznek versenyeket és a nyerteseit tanulmányi kirándulásra viszik, indítanak szakköröket, amik különböző versenyeken vesznek részt, a fakultációk tényleg segítenek abba, hogy megcsináld az emeltszintű érettségit. Mindenféle túra, kirándulás, tábor van szervezve.



A tanárok kedvesek, aranyosak. Vannak mindenféle programok iskolán belül is (rendezvények, bulik, stb). Ott vannak a Szinyeis diáknapok



***


Az első pedig nem tudom hogy merészel ilyen butaságot írni - kb, mintha az igazgató a tanárokkal karöltve tehetne az egészről, bekényszerítette volna a diákokat a buszba, pár kollégáját is és mosolyogva integetett a távozó járműnek, miközben kiabála "Halljatok meg!" . Normális vagy, kedves első válaszoló???


Az értelmetlen, gonosz és semmikép se hasznos hozzászólásodra adtam egy piros kezet.

2019. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne haragudj, a "Melyik nyelvet tanítják a legjobban?" kérdésedre nem válaszoltam.


Az angol oktatásuk fenomenális. A mi osztályunk mellette németet és spanyolt tanított, mind a kettőt nagyon jól.

2019. márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hatalmas klikkesedes, a diakok tobbseget csak a bulik, cigi es pia erdekli. A nyelvi osztalyok katasztrofalisak, az egyetlen szinvonalas osztaly a biologia-kemia.
2020. dec. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!