Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kisképzőbe hanyas átlaggal...

Busman Laura Róza kérdése:

Kisképzőbe hanyas átlaggal lehet bejutni?

Figyelt kérdés
Mennyire befolyásolja a felvételi és a jegyek a bejutást?
2018. máj. 13. 16:41
 1/2 anonim válasza:

Engem ebben az évben vettek fel oda :D jótól kérdezed... nekem olyan 4,2-es átlagom volt, meg közepes felvételim, de ott igazából nem számít annyira... ne nagyon legyen/ne legyen kettesed, plusz azért írj 30 pontnál több felvételit ;) Egyébként ott az alkalmassági, vagyis a rajz felvételi a nagyon fontos!! Meg ha bekerülsz a szóbeli.. meg hogy a te képességeidnek meg ízlésednek megfelelően válassz szakot<3 én pl. Kerámiát jelöltem meg elsőnek mert az volt a legszimpibb<33 és fel is vettek oda (6-ból 3. Lettem)

Nagyon ajánlom a sulit :D múlt héten voltam beiratkoznii :DDD

2018. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom szerint nagyon is számít a Kisképzőn a tanulmányi átlag, noha valóban a rajztudást nézik legfőképp. De mivel közel ötszörös a túljelentkezés, a jó rajzosok közül is azokat választják ki, akiknek jó az átlaguk is. Ezért szerintem egy 4-es átlag minimum szükséges, és egy viszonylag jó központi.
2019. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!