Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3,76-os átlaggal érdemes...

3,76-os átlaggal érdemes gimibe menni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 6. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az átlag nem sokat mond. Egy erős általánosban egy ilyen bizonyítvány mögött is van tudás, egy gyengében viszont... Tölts le egy középiskolai központi írásbeli feladatsort, és oldd meg. Akkor kiderül, nagyjából milyen szinten vagy.
2018. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Hát szerintem még erősebb általánosból se.
2018. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy az átlagod. A kérdés az hogy akkarsz tanulni vagy nem? Ha tanulni fogsz menni fog, ha nem érdekel idő pazarlás.
2018. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tölts ki egy felvételi tesztet. Amikor kitűnő tanulók elmennek, és ötven pontokat írnak, nem igazán hiszek benne, hogy az átlag összefügg az ottani teljesítménnyel. :D
2018. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig hidd el utolsó, nem a lekipali, koviubi, karát meg a ponty és a harcsának kéne megmondania hogy a gyereknek milyen szinten van:)

És szerintem nem olyan rossz az átlagod, érdemes ezzel gimnáziumba menni. Egy csomó osztálytársamnak e körüli az átlaga és ők is gimibe jelentkeztek.

2018. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez kb három pont volt egy nyelvi kompetenciát mérő teszten. Ráadásul, béna vagy nem, legalább a kompetencia mérésére irányult. Szóval de, én amondó vagyok, hogy mondja meg nyugodtan. :))))))
2018. márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

én kemény 2,3 voltam anno általánosba...szüleim mégis benyomtak egy gimibe...a gimibe volt ismerős - igazgtaó- elvégeztem...irány az egyetem...lediplomáztam...szüleim szereztek állást. Ennyi.


Akinek nem tetszik bekaphatja a....sokszor és bő ny...lal :-)


Egészségetekre!

2018. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
66%

#7\utolsó

A világért sem akarlak lelombozni, de szerinted ki a rákot érdekel itt az élettörténeted? XD


Tökmindegy milyen az átlagod. Szerintem mindenképpen megéri gimibe menni. Csak akkor ne menj, ha te nem szeretnél ;-)

2018. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!