Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Motivációs levél egyetemre?

Motivációs levél egyetemre?

Figyelt kérdés
Motivációs levelet kell írnom arról, hogy miért szeretnék tanár lenni, de nem tudom, hogyan kezdjek neki. A sima motivációs levèl formáját ismerem, de ez másmilyen. Valaki tudna segíteni?
2018. máj. 13. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Miért akarsz tanár lenni?
2018. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert szeretném a megszerzett tudásomat tovább adni. Érdekel a magyar és az angol is, így azzal foglalkozhatok amit szeretek. Mindig is érdekelt valamilyen szinten a pszichológia és szerintem szükséges is a tanításhoz. Nagyon felnézek a magyartanáromra, azért ahogy a munkajához hozzáál és ahogyan leadja számunkra az anyagot. Olyan tanát szeretnék lenni mint ő. Remélem ezzel megválaszoltam a kérdésed :)
2018. máj. 13. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Írd le ezt, tökéletes.

Én 4-5 soros motivációs leveleket szoktam írni, abból is egy sor a nevem meg a dátum, egy sor az hogy "motivációs levél" egy sor meg az aláírás

2018. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Amellett, hogy leírod, miért szeretnél tanár lenni, arról is írhatsz 1-2 mondatot, hogy miért az adott egyetemet választod, és mit nyer az adott egyetem azzal, ha téged felvesz és kiképez.
2018. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hogy-hogy csak most írod? Elvileg már régen fel kellett tölteni Felvire, bár lehet, hogy most nekem csak azért nincs ilyen opció, mert én határidőig feltöltöttem. Részletkérdés...

Az ELTE és sokat látott tanáraim is szerint egy ilyen motivációs levélnek 1,5-2 oldalasnak kell lennie. Nekem éppen 2 oldalas lett. Nekem van ehhez egy szuper "sablonom", ha gondolod, privátban átküldöm neked, nekem nagyon sokat segített. Egyébként egy kis "rizsázás" belefér, hogy meglegyen a terjedelem.

2018. máj. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!