Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BCE Corvinus gólyatábor GTK?...

BCE Corvinus gólyatábor GTK? Milyen szokott lenni? Valaki meséljen már róla, mi várható mik hogy vannak?

Figyelt kérdés

2018. máj. 14. 19:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Minden földi jó: pia, drog, szex.
2018. máj. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ezt honnan veszed?:)
2018. máj. 16. 11:14
 3/19 anonim ***** válasza:
Hallottam is, láttam is. Nagyon beteg dolgokat művelnek ott.
2018. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%

csalódás volt a szervezetlenség miatt. Rengetegen aludtunk egy szobában és nem volt elég ágy.

Sokat unatkoztam, tehát a programok hébe-hóba voltak...

Persze helyszíne válogatja, attól függ h ki hol volt.

Ahol én voltam az gáz volt nagyon

2018. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hat így ezen s elég nehéz elmenni , mert egyikőtök azt írja h pia drog szex es őrültség stb.. másik meg h tok gaz volt es unalmas akkor what 😂? Az egy dolog h nem tetszhet vagy valami de unalmas? Az hogyan?:)
2018. máj. 16. 22:52
 6/19 A kérdező kommentje:
Kifejtenétek mik azok a beteg dolgok pl.. De olyan írjon már aki tényleg tudja :)
2018. máj. 16. 22:53
 7/19 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen kifejteni? Minden gólyatábor ugyanolyan a lényeg hogy igyál igyál igyál! Aztán buli! A buli meg adja azokat amiket az első hozzászóló is írt. Ha szeretsz piálni és bulizni élvezni fogod. Napközbe meg tényleg csak hébe hóba vannak programok.
2018. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nyilván lehet sírni, hogy kevés az ágy meg sokan vagyunk egy szobában, de 5napra ennyi pénzért nem tudom mit vár az ember. Szerintem nagyon jó volt a gólyatábor, voltak programok bőven, napközben csapatépítés, este meg inkább ivós-bulizósabbak. Nyilván ha nem iszol semmit és 8kor aludni akarsz, akkor nem fogod élvezni, de a gólyatábor nem is erről szól.
2018. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

És azt általában hogyan oldottátok meg? Egy ágyon többen?:D vagy hogyan?

Akkor igaz amit az első hozzá szóló irt?:) mondjuk gondolom van eléggé sok rossz vérű lány:D

2018. máj. 17. 10:43
 10/19 anonim ***** válasza:
58%

Egy 14 főre tervezett szobában voltunk vagy 30-an. Plusz matracokkal, meg egy ágyban két ember aludt. A tábor teljesen lepusztult volt, mosdó külön épületben ami iszonyat büdös és igénytelen volt, a kaja ehetetlen.

Lehet vannak emberek akiket ez nem zavart, de én azért elvártam volna hogy saját ágyam legyen, meg ne két darab kihűlt tescos virsli legyen a reggeli, amiért fél órát kell sorban állni. Amúgy valóban az van amit írnak előttem, napközben csapatépítős programok, bár elég nagy szervezetlenség, este meg pia, cigi, drog, buli, egyeseknek biztos szex is (bár én inkább nem akarom tudni hol lehet csinálni úgy hogy ne kapjanak rajta), tehát szerintem semmi olyan amiért egy kicsit is önmagát kulturáltnak tartó embernek érdemes lenne odamenni, de nem vagyunk egyformák.

2018. máj. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!