Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok mondani budapesti...

Tudnátok mondani budapesti iskolákat, ahol van üres hely a jövőre 11. osztályosoknak?

Figyelt kérdés

Sajnos a jelenlegi iskolám ellehetetlenít, ezért iskolát szeretnék váltani, hogy legyen valami normális érettségim. Tudnátok jó budapesti gimiket, ahova tudjátok, hogy van szabad hely és tudnék ott tanulni angol és spanyol nyelvet? (Mat-Fiz szak is előny de már nincsenek elvárásaim látva a helyzetem)

Minden választ előre is köszönök.


2018. máj. 17. 06:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia:)

Budapesten legyen egy utad a Méreibe !!!

Szuper kedves pályaválasztási tanácsadó fog fogadni és együtt könnyebb megnézni a lehetőségeket.

Én összesen 3 iskolában jártam ki a 4 évet de mindig tudott segíteni, a leglehetetlenebb helyzetben is, 11. vége előtt 2 héttel :)

2018. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Még sosem hallottam róla, de ha ez segíthet, akkor mindenképp megnézem :)

2018. máj. 26. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!