Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten van-e olyan hely...

Archduke88 kérdése:

Budapesten van-e olyan hely ahol megtudják nekem mondani van- e színjátszási tehetségem, képességem?

Figyelt kérdés

Egy helyet keressek, ahol megtudják nekem mondani rendelkezem-e színészi/színjátszási képességgel.

Illetve alkalmas lennék-e színésznek ha beleakarnék kezdeni.


A segítő szándékokat előre is köszönöm!



2015. okt. 18. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Elsőre azt mondanám, hogy végezd el normális szinten az általános iskolát és tanulj meg magyarul. Nagy szégyen lenne, ha egy műveletlen ember próbálná nevelni a többit, a "művészetével".
2015. okt. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki vagy de, hogy nagyon eltévedtél az biztos!

Ha mondanál akkor inkább maradj csendben okosabbnak tűnsz majd!

Hülyeséget írogatni meg szinte mindenki tud, de nem a mónika showba vagy!

Komolyan itt minden gyökér kap írás jogosultságot?:O

2015. okt. 23. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már most is szívesen színészkedsz, a barátaid/családod is meg tudja mondani, van-e hozzá tehetséged. Innentől pedig csak képzés kérdése.


De amúgy ajánlok színjátszófesztiválokat, ha esetleg van valami színjátszó csoportod. Ha van zsűri, hozzá odamehetsz privátban és megkérdezheted tőle. Ő, tekintve, hogy nem ismer, és csak az általa látott előadott darabodat látta, tud objektíven ítélni.

2015. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!