Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatika érettségi 2018...

Informatika érettségi 2018 középszint?

Figyelt kérdés

szerintetek is könnyű volt?

én szerintem csak a házakat nem rendeztem azonos távolságra a többi viszonylag jó lett, de majd kiderül



2018. máj. 17. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Word és prezi 1 óra alatt meg volt. Függőlegesbe nem rendeztem, mert akkor nem hasonlított a mintára, de azt mondták, hogy attól még úgy kellett volna. Ebben a kettőben minimális hibáim lesznek (pl. ez, olyan 3 pont max). Excelre mikor ránéztem, néztem, hogy valahol lehet e SUM-olni vagy átlagolni vagy formázni, mert legalább abból legyen pontom. Ezt nem érzem jónak. Access volt jobb is már, meg rosszabb is, ez most a rosszabb lehetett, de meglátjuk. Szerintem egy 60% közeli biztos lesz. Tanárom mondta, hogy lát bennem egy 5-t is, de a 4-ben biztos nálam-amúgy előrehozottat tettem.

Várom már az eredményt. Ennek jobban örülök, mint az angolomnak, az sajnos nem volt ilyen jó, majd meglátjuk azt is.

Röviden szerintem közepes volt, nem mondanám nehéznek, de könnyűnek se annyira (Excel, Access). Olvastam olyat, hogy valaki az időt keveselte, szerintem elég volt. Örülök, hogy ppt volt és nem web. Tanárunk is mondta, hogy tuti ppt lesz, mert kétszer volt web, na az sem nehezebb, de nem szeretem, örültem, hogy végül valóban igaza lett.

Te hogy érzed?

2018. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
access, excel gyanúsan könnyű volt elvileg tudtam mindent ami nagyon meglep, alig várom felrakják a megoldásokat hát ppt meg jaaaa hát ott 3 házat ahogy kérte középre rendeztem a többit nem állítgattam be remélem az nem sok pont
2018. máj. 17. 13:59
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintetek, ha a keménységnél az értéket nem kerekítettem, akkor a többi feladatokból is vonnak le pontot, vagy csak arra? Máshol attól függetlenül jó eredmények jöttek ki, tehát a besorolások jók lettek.
2018. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
akkor csak ott vonnak le pontot
2018. máj. 17. 14:15
 5/15 anonim ***** válasza:
Jajj most nagyon megnyugtattál, és köszi a gyors választ :) Egyébként az accessben most én is megtudtam mindent csinálni, pedig eddig szinte egyszer sem sikerült, szóval lehet valamit elrontottam. Én a ppt-vel töltöttem a legtöbb időt, hiába csak két dia volt, azok a házak rémesek voltak.
2018. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az adatbázisos félelmetesen könnyű volt, a prezentáció szarakodós, a word szokásos, az excel viszont mintha most nehezebb lett volna, de meg tudtam csinálni.

Velem az volt, hogy a végén amikor már mindent csak ellenőriztem, akkor láttam meg hogy te jesszus, nem csináltam meg a diagramot, mondván majd később. Szó szerint az utolsó percben összehajítottam, ott lehet vesztek pár pontot, de összességében nagyon jól sikerült.

2018. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is könnyű volt. Nem volt weblapszerkesztés, wordbe nem kellett körlevél meg semmi bonyolult. Adatbáziskezelésbe csak lekérdezések kellettek, se jelentés, se kereszttáblás lekérdezés vagy bármi bonyolultabb, az excel is okés volt. A powerpointban a házas feladat időigényes volt, de ha nem jó az igazítás az 1-2 pont max, szóval úgy érzem nagyon könnyű volt.
2018. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Húh én a powerpointtól kikészültem, azok a házak... ott szidtam hangosan a jó édes anyját a kitalálónak :D

amúgy a többi jó lett, kivéve az excelbe valahogy az istennek sem jöttem rá arra a képletre, ami a népességszámokat adta meg a keménység fokozatnál :D Oda milyen képletkombináció kellett? :D

2018. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Az excelben a mintán a kördiagrammon nem lehet, hogy direkt rossz adatok voltak megadva? >< Csak mert akárhogy próbálkoztam 1-2-vel kevesebb jött ki pár helyen... :/ pedig DARABTELI függvénnyel csináltam.
2018. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én próbálkoztam négy egybeágyazott Ha fügvénnysl az excelben de nem jött ki (valószínűleg valamit elszurtam) de van egy osztálytársam akinek kijött úgy. Az acces nekem is most először sikerült szóval az könnyebb volt szerintem is.
2018. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!