Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházi Zrínyi Ilona...

Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium, véleményket kérnék a suliról^^ pl. : tanárok, a többi tanulók, a tanítás milyen stb. (azt halottam hogy itt "sznobok" járnak és igaz-e? )

Figyelt kérdés

2018. máj. 17. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Sokat nem tudok róla de a mi köreinkben csak rbnc képzőként emlegetik.
2018. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Sznobok gimnáziuma. Tipikus értelmetlen hülyegyerekek járnak oda, akik az anyjuk, apjuk pénzén vagánykodnak.
2018. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Az van rossz véleménnyel róla, aki igazából semmit nem tud a suliról -még csak véletlenül se járt ide-, én speciel elég szánalmasnak tartom az ilyen nyilatkozókat. ;)


Én ide jártam, már 2 éve elballagtam, de a mai napig bejárok beszélgetni a tanáraimhoz. Nem tudom hova készülsz, de innen külföldre is simán felvesznek. Bár nekem bőven elég a dote. :)

Amúgy nálam az volt a mérvadó, hogy két nyelvből is simán felkészítenek akár a felsőfokra is, és ugyebár ingyen. Plusz a tanárok iszonyatosan jó fejek, és jól is tanítanak - egyetemen tapasztaltam meg leginkább, hogy gimiben sokkal jobban magyaráznak a tanárok, egyetemen meg szimplán örülsz, ha tudod követni a fonalat.


Sznobok mindenhol vannak, de mivel nem egy gyenge iskola, így 1-2 év után simán kibuktatnak, ha nem tudsz teljesíteni. Egyébként a diákok java része jó fej, sok évfolyamot ismertem, plusz most már tesóm is ide fog járni. Nekem őszintén szólva meg se fordult a fejemben, hogy megbántam volna, hogy ide jöttem, életem egyik legjobb döntése volt..

2018. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. 6 éve ballagtam onnan. Már akkor is ment ez a sznobság.
2018. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez inkább generációs "rendellenesség"... Sajnos. De én amondó vagyok, hogy a tanárok alapján ítélek meg egy iskolát, nem a tanulók szerint.
2018. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat <3
2018. máj. 24. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!