Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Madách Imre...

A budapesti Madách Imre Gimnázium nagyon humános?

Figyelt kérdés
Eddig minden álmom volt oda kerülni, jó társaság, jó tanárok, jó nyelvoktatás. Minden, ami nekem kell. De aztán láttam, hogy mennyire nyomják ezt a színházasdit, meg minden humános dolgokat, amiből nekem csak a töri jön be, a színház meg már egyenesen taszít. Nekem erős matek kéne a nyelvek mellé, a Corvinusra szeretnék majd menni..Mit mondotok?

2018. máj. 20. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell az erős matek, de azért Corvinus...? Ez nagyon fura. Mindenesetre van annyira erős az a gimnázium, hogy meghajtsanak a matektanárok, ha te azt akarod.
2018. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majd menj matek

faktra

2018. máj. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem nyomjak annyira a szinhazasdit. Sokan mennek innen a Corvinusra.
2018. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én oda járok, a színházat nem erőlteti senki, van színjátszó kör, ahova lehet jelentkezni, de itt meg is áll a színházas dolog. Erős a reál képzés is, érdemes matek faktra menni később, szuperek a matektanáraink. Írtak már 100%-os matek érettségit végzőseink, magas a továbbtanulási arány. Ha van kérdésed írj nyugodtan :)
2018. aug. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!