Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki kezdi holnap a gimit? Akik...

Ki kezdi holnap a gimit? Akik már voltak kilencedikesek, elmesélnétek az első napotokat?

Figyelt kérdés
2017. aug. 31. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ofős órák szoktak lenni első nap
2017. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Őszinte leszek, 2 emberrel már suli előtt találkoztam, velük voltam az első napon. A többiekre csak néha néha néztem, és az arcuk akkor teljesen máshogy rémlett így utólag...:D hamar elment, mindenki beszélgetett mindenkivel. Csak lazán, ne félj bekapcsolódni a beszélgetésekbe, és ne játszd meg magad! Ez fontos. Sok sikert :)


15/L (most leszek tizedikes :D)

2017. aug. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyon jó volt az első nap:) előtte a nyár folyamán és a gólyatáborban már szinte mindenki megismerkedett és tényleg mindenki beszélgetett mindenkivel. És azok sem voltak kirekesztve, akiket akkor láttunk először.

Egyébként volt egy max 20 perces évnyitó és utána 3 vagy 4 ofő óra. Na ez elég unalmas volt, de érdemes volt odafigyelni, mivel itt mondták el a tanárok neveit, évközbeni programokat és ezzel kapcsolatban befizetendő pénzeket stbt és azt is, hogy hogyan kell tájékozódni az épületben, ami igen hasznos volt :D azért persze első héten még sokszor kóválygott mindenki össze-vissza. Meg utána még megkaptuk a könyveket és ennyi.

Összességében az eddigi egyik legjobb emlékem az első gimis évnyitó:) nagyon kellemes volt a hangulat, ilyet kívánok tiszta szívből neked is!

17/L, 11.-be készülök

2017. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismertem senkit, de mégis nagyon jól éreztem magam, szimpatikusak az osztálytársaim és asz osztályfőnök is. Nem beszélgettem túl sokat a többiekkel, de szeretnék minél hamarabb barátokat szerezni.
2017. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!