Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tóth Árpád Gimnázium, IB....

Mrs.rogers kérdése:

Tóth Árpád Gimnázium, IB. Esélyes lehetek?

Figyelt kérdés

Tágos diák vagyok, és jövőre szeretnék jelentkezni IB-ra, de nagyon nem tudom, hogy milyen szinten állok mind nyelvből, mind pedig átlagból. Annak, aki esetleg ott tanul, vagy tud vmit a dologról, előre is köszönöm a válaszát :]

Ha minden jól megy, 9. év végén 1, ha rosszul, 2 négyesem lesz, a többi jegyem ötös. Az angoltudásom B1 körül van, de járok tanárhoz, és jól haladunk. Ez milyennek számít a mezőnyhöz képest?

Egyébként, a felvételi milyen? Mennyire kell képben lenni az anyaggal, inkább a részletes tudás számít, vagy az, hogy folyékonyan tudd angolul a benne lévő dolgokat? A szóbeli, a motivációs beszélgetés, stb.?

És egyáltalán megéri jelentkeznem, jó a tanítás ott?



2018. máj. 22. 16:10
 1/1 anonim válasza:

Remélem még aktuális.

A felvételi vizsgán C1 Szintű angol nyelvtudással kell rendelkezned, viszont ez nem sokkal bonyolultabb mint a B1. A jegyeid nem tudom hogy számítanak-e, szerintem az számít ahogyan szerepelsz a felvételin. Ha jelentkeznél valósszínűleg felvennének.

2021. ápr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!