Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem a Tóth Árpád...

Van esélyem a Tóth Árpád Gimnáziumba? (TÁG)

Figyelt kérdés
90. vagyok matek-fizikán, ahol egész osztályt indítanak. Szóval 34 valakit vesznek fel és mêg 2 fellebezési hely van. A tanáraim szerint esélyes, azonban szerintem nem. Kétlem, hogy majdnem 60-an kiesnének.

2018. márc. 6. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A rangsorok előtt ki van írva, hogy melyik évben hányadikat vették fel utoljára, az alapján nagyjából be tudod lőni. Persze ez nem lesz biztos. Ki tudja? Lehet rengetegen kiesnek, lehet csak páran. Sok sikert kívánok!
2018. márc. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszod
2018. márc. 7. 17:22
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos én nem akarlak elkeseríteni, lehet van esélyed de készülj arra hogy lehet másik suliba kell menned amúgy én is oda megyek csak én 34. vagyok.
2018. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2 fellebbezési hely van...aha...hivatalosan...sokkal több hidd el...tankerületben kell ismerős és fel vagy véve fellebbezéssel.
2018. márc. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Van ismerős, de nem akarok így bejutni, akkor inkább megyek a 2. Suliba.
2018. márc. 9. 20:08
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ismerősötök, akkor miért ne. Az elkövetkező 4-5 évedről van szó. A mai világban sok esetben így boldogulsz. És ki fogja azt tudni??? Senki.
2018. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kedves kérdező te tudod...még elég tapasztalatlan vagy...de rá fogsz majd jönni később, hogy manapság már minden így működik....ilyen felfogással a mai világban nem fogod sokra vinni, mert eltaposnak.



Senkitől nem fogod elvenni a helyet, mert nagyobb a keret, csak nem reklámozzák.

2018. márc. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nos értem. Akkor megkeményedem és hajtok előre. Köszönöm, hogy vàlaszoltatok.
2018. márc. 10. 20:09
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd! Hajrá.
2018. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy későn írok-e de azért még megteszem. Szerintem van esély, főleg ha van egy jó ismerősöd! Sok sikert kívánok! ;)

Remélem osztálytársak leszünk.

2018. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!