Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóvá tehetem ezt egy tanárnak?

Szóvá tehetem ezt egy tanárnak?

Figyelt kérdés

Bocsi ha rossz kategóriába írok.Kozepsuliról lesz szó.

Van egy tanár aki az év végit úgy adja hogy csakba 2. Féléves jegyeket átlagolja, holott ezt nem így kellene neki.Tegnap talaltam a sulim oldalán egy PedagogiaibProgram dokumentumot ahol az áll hogy az égi osztályzatban a tanárnak figyelembe kell vennie az összes évi érdemjegyet. (képet nem tudok linkelni mert a gyakori mar nem engedi a kepfeltoltes linkeket)

Akkor most ez hogy is van ? Mert se legalább az első félév végét se az 1. Félév jegyeit nem számolja bele.Es nem kevésnek, velem eggyutt, ezen múlna a jobb jegye.

Tudom hogy tanulni kellett volna de akkor is.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. máj. 22. 19:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi az elütésekért csak telóról vagyok .
2018. máj. 22. 19:22
 2/3 anonim válasza:
100%
Szóvá teheted. A ped.program kötelező a tanárra nézve is.
2018. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom hogy a tanárnak mond ezt, kérd meg inkább az Ofőt..
2018. máj. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!