Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Help! A tanáraim (2 női)...

Help! A tanáraim (2 női) abból a tipikus női irigységből eredendően szekállnak az órákon, tehetetlen vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Komoly problémáról van szó sajnos, az ofőmnek is említettem már, amint az órára belépnek, végigmérik az alakom, s rendszerint ha testhezálló ruha van rajtam, kiszekállják a lelkem.


Engem végtelenül felháborít ez, hogy egy tanár, akinek tanítania kéne, ilyennel foglalkozik.


Sőt, mitöbb az előző osztályban is irigy volt rám a tanár, ott viszont, mert nagyon jól ment a német. Sajnos ez is tök komoly!!! Ő is ugyanígy szekállt!


TÉNYLEG NAGYON SZOMORÚ ÉS HIHETETLEN DE KOMOLY!!!


Ma udvariasan beszéltem az egyik tanárral hogy úgy érzem kivételez velem negatív értelemben. És normális válaszok helyett a folyosó közepén ordibálni kezdett velem, hogy én mit képzelek magamról, mit áll nekem feljebb.


Előre is nagyon szépen köszönöm!!!!



2018. máj. 23. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Valószínűleg ez nem ilyen "női irigység". Ők csak szimplán abban a korban voltak kamaszok, mikor ez még nem volt erkölcsileg elfogadható. Szerintem nem nyerhetsz.
2018. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Mit foglalkozol vele. Nekem pont az osztályfőnököm volt ilyen. Állandóan oltogatott meg csipkelődött, de én ugyanúgy leoltottam. Pl rágtam a tollat órán erre beszól, hogy "na Alizka nem bírja ki hogy ne legyen a szájába semmi" mindig megakart alázni ilyen fa sz hiányos dumáival. Én ilyenekre mindig vissza szóltam, hogy a tanárnő szája is mindig tele van. Úgy viselkedtünk egymással mint két 13 éves kispic sa de miatta mert ő állt belém mindig. 35 éves és egyébként elég csinos és szép nőről van szó. Minden ilyen szájkarate után röhögött magának de ennyi, nem értettem soha mire jó ez, pedig nem én voltam az osztály ku rvája, de csak engem talált meg. Te meg bolond vagy hogy oda mész puncsolni, ezt ezek élvezik megaláznak az osztál, előtt és még te kuncsorogsz. Legyél büszke, szólj neki vissza.
2018. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1

Ezt a tanárt még egy nap nem láttam úgy, hogy ne testhezálló ruha lett volna rajta.


Olyan mintha ilyen nevetségesen rivalizálni akarna velem.

2018. máj. 23. 17:10
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Öltözz normálisan fel akkor és nem mint aki az utca sarkára készül. Probléma megoldva
2018. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4

Egy egyszerű farmer van rajtam, valami passzentosabb felsővel, nem kivágott, elegáns, semmi különös.


És ne ő mondja már meg, én sz alakomért megdolgozok heti 5× a teremben, még szép hogy így öltözök.

2018. máj. 23. 18:14
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván az alakod a bajuk, felteszem megvan mellette a nagyképű beszólogatós stílus is.
2018. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6

Pont az az, hogy ilyen kis nyomi vagyok, vissza nem merek szólni soha.

Ma is nagyon nagy bátorság kellett hozzá hogy egyáltalán meg merjem ezt említeni.

Ő meg undorítóan leordított a folyosó kellős közepén!!!

2018. máj. 23. 18:22
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt szünet :) ezt már valahogy kibírod
2018. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szólj vissza.
2018. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Előző osztályban is "irigy" volt rád a tanár, itt meg már kettő is az a csodás alakodra.

Nem gondolsz te magadról egy kicsit túl sokat?

Ezer meg egy jó csaj van még valószínűleg rajtad kívül a suliban, rájuk hogyhogy nem irigykednek?

2018. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!