Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Le tudnék így érettségizni...

Le tudnék így érettségizni infóból?

Figyelt kérdés

Jövőre érettségizek és nem tudom mi legyen a választott tantárgyam. A közép infóra gondolotam, de nem vagyok benne biztos, mert nem vettem fel mint faktot. Félek hogy így nem menne. Nem ezzel szeretnék továbbtanulni, csak kell valami ötödik tárgynak.

Valakinek van esetleg hasonló tapasztalata? Mennyire lenne nehéz egyedül felkészülni rá?


2018. máj. 24. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Középszinten nagyon könnyen teljesíthető. "Legrosszabb" esetben is veszel néhány különórát, ha valahol elakadnál. Csak azt ne kövesd el, hogy lazára veszed és az utolsó hetekben nézel bele egyáltalán a feladatokba, mert úgy kicsit nehezebb. :)
2018. máj. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2018. máj. 25. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Én infóból érettségiztem pont most. Órán semmit sem tanultunk, így otthon kellett megtanulnom mindent. Megcsináltam az előző évi feladatsorokat, szinte az összeset, ahol pedig elakadtam, azt megnéztem Youtubeon, mivel ott vannak olyan videók, hogy hogyan kell megoldani. Így csináltam most 87%-os érettségit.
2018. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!