Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A neptunba meddig lehet...

A neptunba meddig lehet jegyeket beírni? Lehetséges h emiatt bukjak tárgyat?

Figyelt kérdés
Az egyik tanárom elfelejtett aláírást és jegyet beírni nekem neptunba 2 tárgyhoz, na most lehetséges-e az, hogy emiatt megint fel kell vennem a tárgyakat következő félévben, aztán most buktam azt a 10 kreditet, vagy utólagosan még megoldható, hogy beírják a jegyet ebben a félévben? A vizsgaidőszak második hete következik jövő héten az egyetemen. A tárgy követelménye nem kollokvium és nem is gyakorlati jegy, hanem "beszámoló". A probléma az, hogy már 2 hete próbálom felvenni a tanárral a kapcsolat emiatt, de nem reagál az üzenetekre, személyesen sem találom benn az irodájában, a tanszéki adminisztráción pedig szintén nem tudtak segíteni.
2018. máj. 26. 17:34
 1/7 A kérdező kommentje:
*kapcsolatot
2018. máj. 26. 17:36
 2/7 A kérdező kommentje:
az adminisztráción annyit mondtak h próbáljam meg én elérni, írjak neki, keressem, de jelenleg nincs benn az egyetemen. aztán azt is hozzátették, hogy ők is értesítik erről, ha előkerül, de ezek szerint még mindig nem tették meg.
2018. máj. 26. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgaidőszak végéig lehet. Volt tanár aki a vizsgajeggyel együtt írta alá a tágyakat, nem volt belőle semmi gond.
2018. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. alig van olyan tárgy, amire már beírták a jegyeket, vagy megadták volna az aláírást, úgyhogy ne parázz ezen szerintem, emiatt biztos, hogy nem lesz veled semmi gáz.
2018. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te hibád, így téged emiatt hátrány nem érhet.
2018. máj. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az ő hibája, de nálunk is volt már bukott tárgy azért, mert a vizsgajegyet elfelejtették beírni.


Amúgy vizsgaidőszak utolsó hetéig lehet nálunk, valószínűleg ott is így van. És igen, a többség a kettőt együtt írja be.

2018. máj. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálunk nem tudsz vizsgázni, ha nincs aláírásod, úgyhogy nehéz lenne a kettőt egyszerre beírni.:D
2018. máj. 27. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!