Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok olyan gimnáziumot ahol...

Tudtok olyan gimnáziumot ahol "intézik" az érettségit és a jegyeket négyszemközt?

Figyelt kérdés
Viccesnek tartom hogy amíg más tanul rá addig a másik 250e forintból szinte megveszi. Ha tudnátok ilyen iskolát tennétek valamit?
2018. máj. 14. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Az érettségit elég nehezen tudom elképzelni. Az elnököt nem az iskola választja, az Oktatási Hivatal rendeli ki, és nem fog szabálytalan dokumentumot aláírni.
2018. máj. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Es mit gondoltok a hirdetésekről,ahol hirdetik hogy x összegért regisztrált érettségit adnak? A rendőrség hogy nem néz rá ezekre? Vagy kamu kiírás lenne és rendőrség írta ki?
2018. máj. 14. 08:47
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Senki nem fog feljelentést tenni, hogy "kamu érettségit akartam venni, de átvertek". Szóval kicsi a lebukás kockázata, és ez bűnre csábít.
2018. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a feljelentést mondom,hanem maga a hirdetést.
2018. máj. 14. 11:35
 5/11 anonim ***** válasza:
FELTÉTELEZEM hogy az maga az átverés :) Az áldozat nem buktatja le őket, a rendőrség meg nem lép, mert kicsi a társadalmi veszélyessége - pont azok járnak pórul, akik közokirat-hamisításra bujtanak fel.
2018. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha veszel magadnak egy érettségit akkor ha tüzetesebben utána néznek simán lebukhatsz. Tavaly volt olyan balfék aki hamis érettségi bizonyítvánnyal jelentkezett a felsőoktatásba, de a bizonyítvány sorszáma egyből lebuktatta (közokirat hamisítás miatt most járhat a bíróságra).

Tavaly a Paulay gimi hírdette magát hogy egy év alatt szerzel náluk érettségit fél millióért. Lebuktak és majdnem 100 rendőrségi feljelentés volt.


Miért nem íratkozol be egy esti gimibe? Ingyen van és nem lehetlen teljesíteni ráadásul a hiányzásokat sem veszik véresen komolyan.

2018. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Na már megint te? :D Húzzál évet ismételni, tanuljál, aztán jövőre menni fog az ingyen is.
2018. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Eléggé félre értettél,látom nem.megy a szövegértelmezés. Egyetlen egy szóval sem mondtam,hogy nekem kell😑
2018. máj. 14. 18:00
 9/11 A kérdező kommentje:
#6-os estibe járok,nem arról van szó,hogy én venni akarok csak ugye zajlottak a vizsgák az iskolában és nem egy embertől hallottam,hogy tök mindegy ha nem sikerül,majd megveszik vagy lefizetik a tanárt. Mert abba az iskolába ahova én járok már kb 8 éve nem ment vizsgaelnök és ezt az igazgató mondta.
2018. máj. 14. 18:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy egy iskolába nem megy érettségi elnök. Nélküle nem érvényes az érettségi.
2018. máj. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!