Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Egyetem Gyermeknev...

A Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai karra nem kell alkalmassági vizsga?

Figyelt kérdés

Gyógypedagógusi szakra jelentkeztem és nem küldtek semmilyen értesítőt, hogy kellene alkalmassági vizsgálat. Jár oda ismerősöm és ő azt mondta, hogy tavaly küldtek papírt, amit a háziorvossal ki kellett töltenie, hogy nincs semmiféle kizáró betegsége, majd vissza kellett küldenie az egyetemhez. De én ilyet nem kaptam.

Van más aki ide jelentkezett és ő kapott-e ilyesmi papírt?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2018. máj. 28. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Megnézted a honlapjukat?

Rögtön az első találat ez: [link]

És ott van a leírásban, hogy a felvétel egészségügyi alkalmassághoz kötött, és a lap is linkelve van: [link]


A felvi pedig azt írja, hogy a kitöltött lapot jelentkezéskor a felvibe kell feltölteni, de ezt biztos pótolhatod. Ha nem tudod már pótolni, akkor hívd fel az egyetemet, hogy nem tudtál erről és biztos megengedik, hogy elküldd nekik.

[link]

2018. máj. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!