Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 2 közzül melyik képzést...

A 2 közzül melyik képzést válasszam szerintetek?

Figyelt kérdés

Sajnos kevés pontom gyűlt össze, hogy jobb/nevesebb egyetemre bekerüljek, mert kimondva lusta voltam tanulni (288 pont), így az lenne a kérdésem, hogy viszonyításképp melyik képzéssel érek többet a Nyíregyházi Egyetem programtervező informatikus Bsc vagy érdemesebb inkább egy okj-s Informatikai rendszerüzemeltető a Mechwart-ban.


igen hallottam miket mondanak a nyíregyházi "egyetemről" viszont semminél "jobb", ezért kérdezlektiteket, hogy a 2 szak közzül viszonylag melyiket érdemesebb szerintetek?


2018. máj. 29. 07:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és igen lehetne mondani, ha érettségire lusta voltam tnaulni, akkor egyetemen meghalok, viszont az informatika és úgy konkrétan a programozás nagyonis érdekel és szeretném is megtanulni, ami azért szerintem nem mindegy.
2018. máj. 29. 07:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj nyugodtan az egyetemre, ha tudsz programozni senkit sem fog érdekelni hol végeztél. Én is egy nevenincs főiskolán végeztem anno, és azért egész jól elboldogulok. Okj-nál mindenképp többet ér. Vagy jövőre újra éreztségizel és mész egy jobb egyetemre, de ezt nem írtad opciónak.
2018. máj. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne, ha elmennél az OKJ-ra és mellette rendesen felkészülnél az érettségire. Ha tudod hogy nem leszel hajlandó tanulni, akkor menj a Nyíregyházi egyetemre.
2018. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!