Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik OKJ-s képzést válasszam...

Melyik OKJ-s képzést válasszam az alábbiak közül? (többi lent)

Figyelt kérdés

sziasztok.


21 éves miskolci vagyok, és versenyeztem 4 évet boxban és ezért szeretnék box edző/személyi edző lenni.


Mely OKJ-s képzéssel járok a legjobban, mert kicsit összezavarodtam.


Találtam ilyet ami pesten indul, hogy Testépítés és Fitness, 150k-ba kerül, és a telefonon azt mondta a csaj hogy valaki helyeszkedett már el vele YOGA edzőként is, tehát nekem is sikerülhet.


Voltam régi edzőméknél, ők aztmondták RITKÁN indul egerben rendes box edző képzés csak viszont az sokkal drágább, meg ritkábban van.


Hogyan tovább, melyiket válasszam, illetve milyen irányban?

Olyan személyi edző szeretnék lenni, aki teremben akár csoportosan akár egyénileg is oktatná az ökölvívást kezdőknek illetve haladóknak is akár.


Tanácsokat, javaslatokat szívesen fogadok. Köszönöm.



2017. aug. 22. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én két OKJ-t végeztem: alkalmazott grafikus és fotográfus. Mindkettőt csak azért végeztem el, mert ennek birtokában vagyok jogosult VÁLLALKOZÓKÉNT számlát adni erről a tevékenységről. De a szakmát nem az OKJ-n szedtem magamra, sőt, inkább pénztemető volt az egész. Ebből kiindulva én a helyedben a "rendes bokszedző" képzést választanám, de csak akkor, ha ad valami "rendes" papírt is.

2017. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!