Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, hogy a vizsgaid...

Mit csináljak, hogy a vizsgaidőszakban ne érezzem olyan magányosnak magam?

Figyelt kérdés
7 hét a vizsgaidőszak. Haza nem mehetek, a barátaim mind otthon vannak, illetve tanulnak valamint nekem is azt kell csinálni, szóval nem tudok találkozni senkivel sem, egyébként sem túl szoros velük a kapcsolatom. Mit csináljak, hogy ne érezzem olyan magányosnak magam?

2018. máj. 29. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Tanulj
2018. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom milyen szakon vagy, én örülnék, ha lenne időm ilyen kérdéseket kiírni ide... Nemhogy magányosnak érezzem magam.


Egyébként mozdulj ki!

Nagyon szép idő van, biztosan vannak akár lányok, akikkel tudnál barátkozni, pl szabadtéri rendezvényeken.

2018. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Orvosi karon vagyok
2018. máj. 29. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgaidőszak mindenki számára egy magányos időszak. Ezen nem lehet segíteni. Túl kell esni a vizsgán, aztán jobb lesz. Addig nincs más választásod, csak a magányos tanulás. Tudom, most egy hete vagyok túl rajta.
2018. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is orvosin vagyok.

Talán a magányosság érzése egy fokkal jobb annál, mint ami nálam van ( a páromat beleértve az összes barátom más szakra já és minden nap hívnak bulizni. Én meg sehova nem mehetek mert tanulok) De megértelek. Főleg ilyen meleg időben. De ki kell tartanunk. Mi orvosok leszünk ami a legnemesebb hivatás. Másokon fogunk segíteni, nem pedig egy kamuszakon egy kamudiplománk lesz. Hajrá!

2018. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!