Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3 hétig beteg voltam vizsgaidő...

3 hétig beteg voltam vizsgaidőszakban, semmit nem tanultam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Áldozz fel egy kecskét teliholdkor a TO ajtajánál pontban éjfélkor, az tuti segít.

Amit tenni tudsz az az, hogy mented, ami menthető, és még megpróbálsz átmenni azokból a tárgyakból, amikre van nüansznyi esélyed. A legszopatósabbakat engedd el, törekedj azokra, amik könnyen teljesíthetők és ráépülősek.

2018. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
tanulj most
2018. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A legszopatósabbak pont a ráépülésesek.

Ezeket muszáj lenne megcsinálnom. Plusz egy év lenne, minimum.


Elengedtem az egész egyetemet nagyjából, már nem érdekel.

Próbáltam lázasan felkellni, annyi lett, hogy a fejfájásfól visszaestem az ágyba. Olyan hullavoltam, hogy nem bírtam fekkellni, de néha annyira fájt mindenem, hogy az se ment.

2018. jan. 16. 23:01
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

És 3 hétig nem tudtál tanulni a betegség miatt? Na ne hülyítsél már! Simán csak leszrod a sulit, ennyi.

Mit akarsz mit mondjuk erre?

Tanulj? Azt nem fogsz. Ne tanulj? Már megvolt.


Mit csináljak? Istenem... ülj és nézd a tévét, mit csináljál..

2018. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sose voltam ilyen beteg, komolyan. Tüdőgyulladás, úgy fájt a hátam, hogu felállni nem tudtam, nem hülyítek senkit. Egy hétig mindent ki is hánytam.

Nem tudtam a boltba lemenni, sehova.

Szörnyű volt.

2018. jan. 16. 23:14
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
bá$tya akkor ne gyakorizz hanem tanulj!
2018. jan. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Beszélj a tanulmányi osztályyal, vigyél orvosi igazolást. Elvileg adhatnak halasztott vizsgára lehetőséget ilyen esetben.
2018. jan. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utólagos passziválás, későbbi vizsgázás a TO-val és az oktatókkal egyeztetve vagy elengeded az egészet, de akkor fizetned kell a bukott kreditekért.
2018. jan. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
önköltséges vagyok
2018. jan. 17. 09:46
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Legközelebb ha lesz vizsgaidőszak, akkor immmunrendszer erősítőnek szedj C-vitamin rágótablettát, 900 Ft-ért lehet venni gyógyszertárban. Én egész vizsgaidőszakban azt szedtem.
2018. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!